adopcje 700

Każde zwierzę żyjące w naszym azylu ma określone potrzeby. Pomóż nam zadbać o ich zdrowie i samopoczucie adoptując virtualnie swojego ulubieńca.
Naszych zwierzaków na razie nie ma dużo. Jeśli którymś się zaopiekujesz będziesz mógł czuć się wyróżniony a Twój pupil osobiście Ci podziękuje.
Adoptując zwierzęta w ramach programu “Pomachaj do mnie” pomagasz im, aby miały przytulnie i spokojnie.Zapewniając sierściuszkom potrzebne fundusze do :

– zakupu żywności i utrzymania wybiegów ( kojców )

– zabiegów rehabilitacyjnych

– kosztów weterynaryjnych

– zakupu zabawek

Zyskasz nie tylko satysfakcję, ale również prezenty wdzięczności.
Jeśli nasz projekt do Ciebie przemawia i chcesz pomagać nam częściej możesz skorzystać z przelewów cyklicznych.  Nawet małe kwoty pozwolą nam funkcjonować i dbać o dobrostan naszych zwierzaków. Tym samym będziemy mogli  rozwijać nasze centrum i pomagać dzieciom i młodzieży.

A oto nasi podopieczni

Adoptuj wirtualnie jednego z nich

Jeśli chcesz adoptować wirtualnie jednego z naszych podopiecznych wystarczy, że wybierzesz jak bardzo pomerdany/a chcesz być. Po przekierowaniu na stronę formularza płatności ustawiasz wysokość miesięcznego wsparcia. Wiedz, że każda taka adopcja jest dla nas na wagę złota i pomaga nam w zapewnieniu naszym zwierzakom odpowiednich warunków. A my z naszej strony będziemy na bieżąco informować Cię o tym co porabia dany podopieczny. Będziesz mógł/a odwiedzić nas i spędzić czas ze swoim pupilem. Dziękujemy.