NASZE AKTUALNE ZBIÓRKI I AUKCJE

Zapoznaj się z naszymi aktualnie prowadzonymi zbiórkami. Jeśli któraś z nich jest Ci bliska lub uważasz, że jest warta twojego wsparcie będziemy wdzięczni za każdą pomoc w twojej strony.

REMONT I ADAPTACJA STODOŁY

Na remont czeka stodoła, która będzie sercem Centrum Zooterapii. Zobacz czego dokonamy razem z Tobą. Piękny wapienny dom z 1932 roku z szafami w ścianach wymaga odnowy. Po budynkach gospodarczych zostały fundamenty, ale wiemy, że są to podwaliny przyszłej eko-szklarni. W lasku będzie strefa wytchnienia a na skraju pola budynki dla zwierząt. Na zielonej łące będzie się pasł cielaczek Czułi, ryła w ziemi świnka Krysia a w cieniu odpoczywał koziołek Maksio. Inne zwięrzęta hasały radośnie po polu. Remont już się zaczął, to wszystko już się dzieje.

Drogi Darczyńco. Jeśli uznasz, że chcesz wesprzeć nasze działania możesz nam pomóc w utrzymaniu naszej placówki wpłacając wybraną kwotę jednorazowo lub comiesięcznym przelewem. Lista darczyńców dostępna jest na naszej stronie w zakładce "Lista Darczyńców"

WYBIERZ KWOTĘ DOTACJI (PLN)

WPISZ WŁASNĄ KWOTĘ (PLN)

A może wspomożesz nas kupując jedną z prac naszych podopiecznych

W naszym sklepie znajdziesz produkty podarowane nam przez darczyńców na aukcję. Tu możesz nabyć również jedno z dzieł naszych podopiecznych
[products columns=”2″ orderby=”date” order=”ASC” ids=””]